«Розвиток креативного мислення»: Urban бібліотека запрошує на курс-інтенсив

  • 26.05.2023, 13:46
  • Пресслужба ЛМР
9-11 червня в Urban бібліотеці на вул. Устияновича, 4 у Львові відбудеться курс-інтенсив «Розвиток креативного мислення», який допоможе учасникам перебороти креативний застій та знайти нову хвилю натхнення.

Заняття проведуть Іванкова Наталія та Яна Левицька – тренерки програми розвитку підприємницьких здібностей Creative Spark від Британської ради, викладачки курсу Design Thinking проєкту «Говерла», реалізованого за підтримки USAID, викладачки навчальних курсів «Технології розробки стартапів», «Шлях до стартапу», «Від ідеї до бізнесу».

 «За три дні інтенсивної роботи ви зможете розвинути навички генерації незвичайних ідей та уже після закінчення курсу, володіючи усіма необхідними інструментами, зможете розробити свій власний інноваційний проєкт», – розповідають організатори.

На курси запрошують усіх, хто хоче знаходити нові та неочікувані рішення на складні завдання, які постають як в особистому, так і в професійному житті.

Що вчитимуть під час курсу:

-   розумові шаблони: причини виникнення та практики вивільнення;

-   креативність як навичку (підходи до генерування ідей, огляд етапів креативного процесу, розвиток потенціалу креативності тощо);

-   практику креативного процесу (опрацювання завдань на засадах моделі дизайн-мислення);

-   де знаходити натхнення (технології стимулювання креативного мислення);

-   методи роботи з креативними проєктами;

-   критерії оцінки ідеї;

-   як сприймати критику та давати аргументований фідбек команді.

Після курсу ви зможете впевнено та аргументовано захищати свої ідеї, зрозумієте, як шукати свіжі, та створювати проєкти, які будуть успішними.

Курс відбуватиметься впродовж 3 днів:

- 9 червня (п’ятниця), 17:30 - 19:30;

- 10 червня (субота),  11:30 - 16:00;

- 11 червня (неділя), 11:30 - 16:00.

Зареєструватись на курс можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNzJ_oKHPyblOlS3nupkRolfKDfa_Ig324lA8DX-1KVAxJhA/viewform

Усі, хто завершить курс, отримають електронний сертифікат про завершення навчання.

Курс організований Мережею Центрів Едукації, Інститутом міста за підтримки DVV International.