Фестиваль «Файне місто» у Львові відвідало понад 15 тисяч осіб

  • 01.08.2023, 10:25
  • Пресслужба ЛМР
15 тисяч учасників і більше 70 музичних виконавців – таким був фестиваль Faine Misto 2023, який цьогоріч вперше відбувся у Львові. Напередодні організатори заходу відвідали мерію та подякували Львову за сприяння і підтримку у проведенні дійства. Відтак міський голова Львова Андрій Садовий запропонував майбутню співпрацю і пошук відповідної локації на території Львівської МТГ для проведення фестивалю у наступні роки.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Ми розглядали різні локації на заході України для проведення фестивалю. Першим питанням, звичайно, була безпека. Адже, якщо ми хотіли прийняти 5 тис. осіб вдень, то мали якось їх убезпечити. Проаналізувавши усі локації, що є, ми побачили, що FESTrepublic у Львові найбільше підходить. Також ми вдячні за сприяння і підтримку міської влади. Адже наш фестиваль – це не лише про музику, це територія вільних людей, які не лише розважаються, а щось творять», - наголосив Максим Черкашин, один із засновників фестивалю.

Цьогоріч головною ціллю фестивалю було зібрати якомога більше коштів для підтримки бригади Національної Гвардії України “Азов”, якій команда фестивалю допомагає з матеріальним забезпеченням від початку повномасштабного вторгнення. Донатів було так багато, що результати ще досі рахують.

фото організаторів

«Великий респект за проведений фестиваль. Все відбулося на найвищому рівні. Ми раді, що «Файне місто» було у Львові. Дякую за якісну, потрібну та корисну подію», - відзначив мер Львова Андрій Садовий.

Довідка

«Файне місто» — український музичний фестиваль просто неба, що проходив щорічно в Тернополі від 2013 року. Його засновниками є Максим Черкашин, Ростислав Плахцінський, Володимир Пасяка та Рустам Ергешов.