Представлено конкурсні проекти на облаштування громадського простору пам’яті Небесної сотні

  • 09.02.2017, 14:49
  • 1536
  • Андрій Яремко
6 лютого завершився прийом робіт на конкурс із облаштування громадського простору пам’яті Небесної сотні. Оргкомітетом отримано 25 проектів. У конкурсі прийняли участь українські архітектори, які можна переглянути на другому поверсі міської Ратуші, а також у Публічній інформації на сайті ЛМР.

Усі 25 проектів можна переглянути в рубриці конкурсних проектів публічної інформації «Конкурсні проекти на облаштування громадського простору пам’яті Небесної сотні».

Також кожен має можливість залишити свої думки та відгуки про них у спеціальній книзі відгуків (в ратуші) або надіслати на електронну пошту nebesna.sotnya@city-adm.lviv.ua.

Усі відгуки будуть передані журі. Проте, основний голос залишається за журі, а відгуки мешканців будуть як дорадчий орган.

Нагадаємо, що йдеться про створення громадського простору з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вул. Кривоноса («Губернаторські вали») у Львові. Це вже другий конкурс на найкращий проект, адже за результатами попереднього журі переможця не визначило. Як відзначають організатори, цьогоріч рівень робіт значно вищий, аніж попереднього разу.