На виконкомі прийняли 3 рішення про розроблення детального плану території та затвердили 3 рішення щодо містобудівних умов та обмежень

Сьогодні, 29 вересня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято 3 рішення про розроблення детального плану території та затвердили 3 рішення щодо містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта. Одне питання перенесено на наступне засідання виконкому.

фото Олександр Мазуренко
Фото Олександр Мазуренко

Прийнято рішення:

- Про розроблення детального плану території у районі вул. Академіка А. Сахарова, вул. Д. Вітовського, вул. Грецької, вул. Зарицьких.

- Про розроблення детального плану території у межах вул. Митрополита Андрея, вул. П. Війтовича, вул. Шептицьких, вул. Митрополита А. Ангеловича.

- Про розроблення детального плану території у районі вул. В. Стуса до межі парку «Снопківський».

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Бізнес-центр Лемки» існуючих нежитлових приміщень на вул. Лемківській, 15-А з розширенням за рахунок надбудови під готель та приміщення громадського призначення.

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «СБК-Захід» багатоквартирних житлових будинків на вул. І. Величковського, 70.

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Спецавтобаза громадського харчування», корпорацією будівельних підприємств «Карпатбуд» багатоквартирного житлового будинку з вбудованою автостоянкою на вул. Варшавській, 201 та вул. Круглій зі знесенням існуючого будинку на вул. Круглій, 5-А.

Перенесено:

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Пента Л» існуючих нежитлових приміщень на вул. Хімічній, 4 з розширенням за рахунок надбудови під офісний центр.

Не прийняли:

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Левицькою М. І. індивідуального 3 житлового будинку з розширенням за рахунок прибудови на вул. Окружній, 14-Б.