На Сихові збудують перший у Львові 25-поверховий офісний центр, де буде понад 1500 робочих місць

На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Авалон статус» багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на просп. Червоної Калини, 60 (9 черг будівництва)». Згідно з цим рішенням, на Сихові планують звести комплекс будівель, у межах якого буде споруджено перший 25-поверховий будинок у місті. Також на виконкомі прийняли рішення про будівництво мостика від цього об’єкту у парк Івана-Павла ІІ та про облаштування там ігрової зони.

фото «Варіантів» і ZAXID.NET
Фото «Варіантів» І Zaxid.net
Фото «Варіантів» і ZAXID.NET

«Я думаю, що амбіція збудувати перший у Львові 25-поверховий офісний комплекс – це круто. Це був б найбільший офісний комплекс у Львові і охочих там працювати було б багато, адже люди з Сихівського району їдуть на роботу в інші райони міста Львова. Якщо з’являться такий офісний комплекс на Сихові, де проживає орієнтовно 150 тис людей, то це кардинально змінює ситуацію. Зараз ми маємо можливість говорити про комплекс, який дасть близько 2 тис робочих місць.

Фото «Варіантів» і ZAXID.NET

Я щасливий, що ми у Львові можемо отримати найбільший офісний комплекс, що буде по висоті мати 25 поверхів. Тут буде 1 тис паркомісць, Центр розвитку дітей, але ці діти мають мати місце, щоб гуляти. Ці об’єкти будівництва, до речі, біля одного з найбільших парків у Львові – парку імені Івана-Павла ІІ. Можна зробити мостик від будинків у цей парк, облаштувати там зону дитячого відпочинку, щоб діти мали де проводити час. Це буде атракційно і красиво», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото «Варіантів» і ZAXID.NET

«Цільове призначення земельної ділянки є для будівництва і обслуговування багатоквартирних будинків. Згідно з планом зонування – це зона Г2, що передбачає 40% для громадських потреб різного призначення: торгового і офісного. Тут передбачається зведення житлових будинків та офісних приміщень. Забудовником було гарантовано, що у перших поверх будівлі має бути повний спектр послуг для громадського призначення», - зазначив начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський.