Виконком сьогодні прийняв 3 рішення у сфері містобудування

Сьогодні, 29 грудня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято ряд рішень у сфері містобудування. Розгляд одного питання перенесли та два проекти рішення не було підтримано членами виконавчого комітету.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

Зокрема, виконком прийняв такі рішення:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Авто плюс» існуючого готелю на просп. Червоної Калини, 66-А з розширенням за рахунок прибудови підсобних приміщень з конференц-залом, облаштуванням тераси та влаштуванням додаткового входу.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Центр Проект» торгівельнорозважального комплексу з даховою котельнею та вбудовано-прибудованою трансформаторною підстанцією на просп. Червоної Калини, 60 зі знесенням будівлі торгового центру.
  • Про відмову гр. Шаран Л. С. у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію квартири № 21 на вул. Стрийській, 73-А за рахунок влаштування консольного балкону. Доповідає

Було перенесено розгляд питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. гр. Дубневичем Б. В., Дубневич Т. І., Дубневичем П. Б. житлових будинків № 26 та № 28 на просп. Т. Шевченка з пристосуванням під готельно-ресторанний комплекс».

Не підтримали члени виконкому таких рішень:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Шміліховським А. І. автомийки самообслуговування на просп. Червоної Калини, 18.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з надбудовою ПП «Ярда» торгово-офісної будівлі на вул. Ваговій, 2.