Створено адміністративну комісію, яка займатиметься розглядом правопорушень на об’єктах історичної спадщини Львова

  • 02.03.2018, 11:47
  • Ганна П’єх
На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету затверджено рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР». Очолить комісію заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Комісія розглядатиме питання правопорушень на об’єктах історичної спадщини Львова.

фото: Олександр Мазуренко

«Виносимо на ваш розгляд рішення про затвердження адміністративної комісії при виконавчому комітеті. Ця комісія буде розглядати виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини. Головуючим комісії буде Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку. Також розроблено Положення про адміністративну комісію», - доповів Мирослав Гавриляк, заступник директора юридичного департаменту.

Як додав Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, Положення про адміністративну комісію напрацьовано спільно з управлінням охорони історичного середовища ЛМР.

«Це один з кроків щодо посилення, якщо здійснюється неправомірний акт – незаконні роботи на фасадах, вікнах, брамах та на усіх елементах, які є старовинністю міста – до скорочення терміну по виявленню порушення та покарання за його вчинення», - додав Андрій Москаленко.