На виконкомі було прийнято 6 рішень у сфері містобудування

  • 23.04.2018, 13:28
  • Романа Куць
Сьогодні, 23 квітня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято 6 рішень у сфері містобудування, ще 2 – не прийнято.

фото: Олександр Мазуренко

Відтак, на виконкомі було прийнято рішення:

  • Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ЛКП «Рембуд» багатоквартирного житлового будинку на вул. Під Голоском у м. Львові для учасників антитерористичної операції, військовослужбовцям – учасникам антитерористичної операції, учасникам добровольчих батальйонів, які були задіяні у проведенні антитерористичної операції, та військовослужбовцям Державної прикордонної служби – учасникам антитерористичної операції від 23.06.2015 № 36.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Юридичне агентство» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та вбудованою трансформаторною підстанцією і даховою котельнею на вул. Професора П. Буйка, 27.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» закладу торгівлі на вул. Личаківській, 191 зі знесенням існуючого тимчасового магазину-павільйону.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Комунпостач» будівлі столярного цеху під літерою «Л-2» на вул. Промисловій, 60 за рахунок надбудови під торгово-виставковий центр.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Кушкою Л. І. трансформаторної підстанції на вул. Малиновій, 8.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Хороз Г. В. нежитлової будівлі з пристосуванням під заклад третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги на вул. Кульпарківській, 95

Не прийняли рішення:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Веремеєнком О. В. закладу громадського харчування за рахунок надбудови на вул. Чернівецькій, 1 для обслуговування транспортного вузла пл. Двірцевої
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування гр. Волошиним І. В. тимчасового павільйону для закладу громадського харчування на вул. Кульпарківській (навпроти будинку № 156) зі збірно-розбірних конструкцій без права влаштування фундаментів та без права оформлення права власності.