У Львові створюють Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні

«Стела повністю збудована, зараз ми покриваємо її спеціальним металом кортеном, який привезли з-за кордону. Вартість робіт загалом становить 10 млн 836 тисяч. гривень.
Весною будемо проводити роботи з благоустрою. Я думаю, десь до літа об’єкт буде виконаний на 100%", — розповів Андрій Шульський, заступник директора ЛКП «Зелений Львів».
За словами Андрія Шульського, у цьому році також планується облаштування території перед стелою, замощення її бруківкою, облаштування трьох оглядових майданчиків, проведення водовідведення та освітлення. І весною буде проведено роботи з благоустрою території .
Нагадаємо, проект, який буде реалізований, охоплює дві частини: пішохідний міст і площу зі стелою у сквері. Між пагорбами вздовж вул. Кривоноса буде пішохідний міст із пандусом. Він буде виводити на терасу, яка зараз не експлуатується (з боку вул. Замкової), де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні. На місці майбутнього простору відкриваються гарні панорами на місто Львів.
фото: Олександр Мазуренко