Сьогодні виконавчий комітет переніс розгляд чотирьох питань щодо затвердження містобудівних умов та обмежень

• 10.05.2019, 12:28
  • Прес-служба ЛМР
Сьогодні, 10 травня, виконавчий комітет Львівської міської ради розглянув низку питань у сфері містобудування, зокрема щодо затвердження містобудівних умов та обмежень. Так, було прийнято 11 рішень, розгляд чотирьох питань перенесено.

фото: Олександр Мазуренко

Перенесено розгляд таких питань:

• Про внесення змін до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Технопарк ЛЗТА» будівлі під літерою «А-2» на вул. Ю. Федьковича, 55 за рахунок надбудови і добудови під мультифункційну громадську будівлю з паркінгом від 24.05.2016 № 125.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Укртранснафта» автозаправної станції під літерою «Л-1» на центральній базі виробничого обслуговування «Трансприлад» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» приватного акціонерного товариства «Укртранснафта» на вул. Конюшинній, 18.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівська мануфактура кави» адміністративно-готельної будівлі на вул. Генерала М. Юнаківа, 10, 18.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Львівська мануфактура кави» існуючого виробництва з розширенням за рахунок прибудови додаткових приміщень на вул. Генерала М. Юнаківа, 10, 18.

Прийнято такі рішення:

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.08.2018 № 847.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.08.2018 № 931.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.11.2016 № 1045.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.07.2018 № 747.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛК АТП № 1 автотранспортного підприємства на вул. В. Вернадського (біля будівлі № 193 на вул. Стрийській).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ОСББ «Довга 30А» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Довгій, 30-А.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Будрем» майстерні з прибудовою допоміжних приміщень на вул. Б. Хмельницького, 172.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Захід-Капітал-Буд» та ПП «Модель» комплексу туристичної інфраструктури з закладом громадського харчування, офісами та готельними номерами на вул. Щирецькій, 36.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Інвестиційна компанія «Орієнтир» дитячої дошкільної установи на 40 місць у кварталі багатоповерхової житлової забудови «Веселка» на вул. Залізничній, 7 (будинок № 11 на генплані).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Шувар» закладу харчування та торгівлі на просп. Червоної Калини, 36.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Волошком Д. І., Волощуком І. П., Смолій С. М. споруд з частковим їх знесенням та добудовою корпусу під медичний заклад з підземною автостоянкою, трансформаторною підстанцією і даховою котельнею на вул. С. Смаль-Стоцького, 13.