Виконавчий комітет прийняв 8 рішень у сфері містобудування

• 09.08.2019, 14:30
  • Наталія Козак
Сьогодні, 9 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв 8 рішень у сфері містобудування. Одне питання було знято з розгляду під час формування порядку денного виконавчого комітету. Розгляд трьох питань перенесли та один проект рішення члени виконавчого комітету не підтримали.

З розгляду було знято проект рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво релігійною організацією „Провінція отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української греко-католицької церкви“ культурно-духовного центру для проведення реколекційних практик з демонтажем аварійного будинку на вул. Б. Хмельницького, 34, 36».

Прийняли:

• Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво департаментом житлового господарства та інфраструктури мереж газопостачання до промислової зони «Сигнівка» на вул. Північній.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Львівській області нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови на вул. М. Кривоноса, 4 під приміщення Шевченківського районного суду м. Львова.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Бадяком С. Б. будівлі магазину під літерою «А-1» на вул. Шота Руставелі, 40 за рахунок прибудови та надбудови з влаштуванням вбудованих об’єктів торгівлі та громадського обслуговування, апарт-готелю у верхніх поверхах та підземного паркінгу.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Капший М. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими закладами громадського обслуговування та гаражем зі знесенням існуючого будинку на вул. Баштанній, 6.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Квант-Інвест» адміністративно-виробничого корпусу на вул. Промисловій, 50/52.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.03.2018 № 348.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію приміщень ізоляційно-діагностичного корпусу КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» на вул. Пилипа Орлика, 4
  • Про скасування наказу начальника управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування від 04.02.2019 No 08−2019-АПВ.

Перенесли розгляд таких питань:

• Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. гр. Гоєм А. І., Корягіним М. В. і Дзюбою О. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом на вул. Пилипа Орлика.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ДП ПАТ «Концерн-Електрон» — «Навчальний науково-виробничий комплекс «Електрон» з надбудовою існуючих будівель під багатоквартирний житловий будинок для викладацького складу та наукових співробітників на вул. Генерала Т. Чупринки, 130.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.12.2016 № 1176.

Не підтримали рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Герасимовою К. О. квартири № 21 на вул. Городоцькій, 211 з розширенням за рахунок влаштування консольного балкону».

відео: Андрій Андрух