Виконавчий комітет ухвалив 7 рішень у сфері містобудування

• 20.12.2019, 11:50
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 20 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв 7 рішень у сфері містобудування. Розгляд ще трьох проектів рішень перенесено.

фото: Олександр Мазуренко

Розгляд трьох питань перенесено:

• Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ «Автосервісний центр» існуючого адміністративного будинку під літерою «В-1» на вул. Новознесенській, 2 за рахунок прибудови та надбудови двох поверхів.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «БК «Приватбуд-Львів» багатофункційного комплексу нежитлових та житлових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення, закладом перебування дітей дошкільного віку, трансформаторною підстанцією, даховою котельнею та підземною автостоянкою на вул. Б. Хмельницького, 207 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Хотел бізнес девелопмент» готелю на вул. Героїв УПА, 72 у м. Львові зі знесенням існуючої будівлі.

Підтримали члени виконкому такі рішення:

1. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Львівською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернатом імені С. Крушельницької будівель (навчального корпусу А-1 та гаража В-1) Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької з прибудовою та надбудовою на вул. Зеленій, 10.
  2. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Львівський завод штучних алмазів і алмазного інструменту» житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, закладом перебування дітей дошкільного віку, підземною автостоянкою, даховою котельнею та трансформаторною підстанцією на вул. Б. Хмельницького, 116 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд.
  3. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «БК «Приватбуд-Львів» загальноосвітньої школи з дошкільним навчальним закладом на вул. Б. Хмельницького, 207 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд.
  4. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Пента Л» офісного центру з трансформаторною підстанцією зі знесенням існуючих будівель та споруд на вул. Хімічній, 4 у м. Львові.
  5. Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Переробне підприємство «Промінь» холодильних камер на вул. Данила Апостола, 16.
  6. Про скасування наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ «Експерт-інвест» торгово-громадського, офісноготельного і житлового комплексу на просп. В. Чорновола — вул. Замарстинівській зі знесенням існуючих будівель від 13.10.2015 № 174.

Про скасування наказу директора департаменту містобудування від 23.10.2012 № 175.