На сесії прийняли рішення про затвердження детального плану території в межах вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка

• 26.12.2019, 17:03
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 26 грудня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про затвердження детального плану території у районі вул. І. Свєнціцького, вул. Ю. Мушака, вул. Дібровної, вул. І. Франка, що був розроблений на замовлення управління архітектури та урбаністики. Так, в проєкті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 9 га.

«Основною метою розроблення ДПТ є уточнення функціонального призначення існуючих територій різного функціонального призначення, уточнення поверховості проектованих будівель, комплексна реконструкція територій, пропозиція щодо реконструкції вул. Дібровна, вул. І. Франка, уточнення та корегування червоних ліній, при потребі передбачення реконструкцію та реставрацію існуючої забудови, та з максимальним збереженням історично-цінної забудови в межах історичного ареалу міста», — зазначили в управлінні архітектури та урбаністики.

За відповідне рішення проголосувало 42 депутати.

додатки