У будинку на вул. Гнатюка, 15 проводять самовільні роботи: УОІС підготувало припис про призупинення робіт
18 серпня 2020, 11:23
Пресслужба ЛМР
У будинку на вул. Гнатюка, 15 виявлено проведення самовільних будівельних робіт. Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, сьогодні зранку комісія управління охорони історичного середовища ЛМР оглянула роботи й склала протокол і припис щодо їх припинення.
«Вранці комісія управління охорони історичного середовища ЛМР була в будинку на вул. Гнатюка, 15. На роботи, які там проводяться, немає жодного погодження й документів. Тому комісія склала протокол і підготувала припис щодо їх зупинки», — повідомив Андрій Москаленко.
