У місті напрацювали компромісний варіант проекту, аби привести будівництво на вул. Пасічній, 84 у відповідність до декларованих забудовником намірів

  • 15.04.2021, 11:55
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, управління архітектури та урбаністики напрацювало компромісний варіант, аби привести будівництво житлового комплексу «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім», що на вул. Пасічній, 84, фактично до початкових розрахунків, зокрема у співвідношенні житлової та офісної площі.

«У кінці січня всі роботи зі зведення житлового комплексу «Tiffany apartments» було призупинено, а міська ДАБІ оштрафувала забудовника - компанію «Мій дім» - на 700 тисяч гривень. А все тому, що забудовник дозволив собі до невпізнаваності поміняти проект забудови.

Наше управління архітектури після численних виховних зустрічей, а відтак - і робочих нарад, напрацювало компромісний варіант. І відступати від нього – табу. Ми і так зробили чимало в цій неприємній ситуації, коли забудовник ввів в оману виконавчий комітет міськради.

Нагадаю, компанія «Мій дім» дозволила собі кардинально змінити проект забудови після того, як отримала містобудівні умови і обмеження. А саме – було істотно збільшено кількість житла за рахунок зменшення офісних площ. Паркомісця – це питання було принциповим, адже теперішня будова фактично на місці парковки. Забудовник на виконкомі обіцяв, що не лише належно забезпечить паркомісцями майбутніх мешканців житлового комплексу, а й подбає, аби тут були місця для мешканців цього мікрорайону. У підсумку ж - зменшив кількість паркомісць, що їх вже бракувало і для мешканців новобудови.

У напрацьованому виправленому варіанті співвідношення житла/офісів управління архітектури фактично повернуло до початкового рівня: 9200 квадратних метрів житла і 4300 квадратних метрів офісів. А не 13229 кв. м житла і 1581 кв. м офісів, як собі поправив забудовник», - зазначив Любомир Зубач.

Нагадаємо, міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю завершила перевірку будівництва житлового комплексу «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім» у січні цього року. Відтак, за словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, інспекція виявила порушення, тому винесла припис про зупинення будівельних робіт.