У Львові проведуть Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію легкоатлетичного комплексу на вул. Золотій

  • 28.05.2021, 12:17
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 28 травня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію легкоатлетичного комплексу зі спортивним центром на вул. Золотій.

фото: Олександр Мазуренко

«Рішенням виконкому сьогодні було оголошено Всеукраїнський архітектурний конкурс на вул. Золотій. Власне, йдеться про легкоатлетичний комплекс зі спортивною спорудою. Пропонується перетворити цю локацію на цілу суміш різних майданчиків для різних видів спорту, у пріоритеті – легкоатлетичних. Саме під легку атлетику ми маємо дуже мало у Львові таких відкритих майданчиків, а тим більше закритих комплексів, де можна провести тренування навіть у холодну пору року. Тут якраз пропонується створити такий комплекс.

Ми тісно працюємо з управлінням спорту, аби напрацювати технічне завдання для цього конкурсу. Пропонується зробити там роздягальні, душові, закриту залу для тренувань у холодну пору року, можливо, із терасою, а також, зберегти основний елемент – стадіон, щоб можна було там займатись різними легкоатлетичними видами спорту.

В цьому районі в останні роки була інтенсивна забудова. Ми знаємо, що і вул. Шевченка забудовували неподалік, тому для всіх мешканців цього району, яких побільшало, це буде безцінним об’єктом соціальної інфраструктури.

Зараз є фактично юридичні моменти щодо самого об’єкту - стадіону. Земельна ділянка, на яку оголошується конкурс, є у власності міста, але деякі об’єкти стосуються викупу. Власне, ми хочемо ці наміри можливого використання ділянки під такий спортивний комплекс визначити на конкурсі, для того, аби пізніше можна було вести діалог щодо юридичних моментів вирішення тих чи інших майнових питань», - зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.