«Буде підписано розпорядження міського голови про створення робочої групи щодо мікрорайону «Під Голоском», - А. Садовий

  • 07.06.2021, 19:00
  • 1319
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 7 червня, у мерії відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового із представниками громади мікрорайону «Під Голоском». Так, спільно з мешканцями домовились змінити формат існуючої робочої групи для вирішення низки проблемних питань мікрорайону.

фото: Роман Балук

Зокрема, вже цього тижня планують затвердити особовий склад оновленої робочої групи, до якої увійдуть профільні спеціалісти Львівської міської ради та жителі мікрорайону. А відтак наступного тижня планують провести перше офіційне засідання робочої групи, за підсумками якого здійснити спільний виїзд на місце.

фото: Роман Балук

«До середи мають подати новий список представників громадськості для роботи в робочій групі. Буде підписано розпорядження міського голови про створення робочої групи щодо мікрорайону «Під Голоском». Очолить робочу групу керуюча справами виконавчого комітету Наталія Алєксєєва. Наступний понеділок буде перше засідання робочої групи. Думаю, що ми увійдемо в робочий ритм, і всі робочі питання будуть вирішені.

Ми витримали слово – у нас за рік часу не було жодних містобудівних умов та обмежень по мікрорайону «Під Голоском». Так, люди звертаються за оформленням землі і ми не можемо відмовити, але це все має робитися з інформуванням мешканців, щоб вони були ознайомлені, бо їх ініціатива для нас є дуже важлива.

Зараз ми домовилися, що проведемо офіційне засідання робочої групи, а потім, вже з робочою групою, поїдемо на зустріч з мешканцями», - розповів Андрій Садовий, мер Львова.

Також мешканці відзначили важливість спільної комунікації задля результату.

фото: Роман Балук

«Наша зустріч була покликана для того, щоб відновити комунікацію громади з чиновниками.

Ми говорили про те, що той формат робочої групи, що у нас був, - не дієвий. Тому ми дали свої вимоги для того, щоб змінити формат самої групи. Говорили про затвердження нового складу робочої групи, домовлялись про наступне засідання і виїзд голови у район.

Наразі ми задоволені, що є комунікація та зв’язок. Про результати поки важко говорити. Ми будемо задоволені тоді, коли буде результат», - розповів Юрій Гупало, представник громади мікрорайону «Під Голоском».

Нагадаємо, минулого року на виконавчому комітеті прийняли рішення щодо вирішення низки проблемних питань території, визначеної детальним планом житлового району «Під Голоском», Відтак, місто призупинило видачу містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирних будинків у мікрорайоні задля для розвитку соціальної та дорожньої інфраструктури.

відео: Андрій Андрух