Міська інспекція ДАБК звернулась до прокуратури щодо будівництва готелю на вул. Курортній у Брюховичах, що триває без належних дозвільних документів

  • 08.06.2021, 15:29
  • Пресслужба ЛМР
Міська інспекція ДАБК звернулась у прокуратуру та ДАБІ України, аби вжити заходів щодо будівництва, що ведеться без належних дозвільних документів на вул. Курортній, 20а у смт Брюховичі.

«Мова про будівництво на вулиці Курортній, 20а, що у Брюховичах. Із фото видно: тут уже встигли звести 4 поверхи і навіть оформити право власності на незавершене будівництво, а от про дозволи на початок будівельних робіт «забули».

Відразу наголосимо, що оформлення права власності дуже сумнівне. Щоб оформити право власності на будь-яке незавершене будівництво, потрібна декларація про початок будівельних робіт. Її, звісно, немає. Реєстратор Жирівської сільради це зареєстрував на підставі довідки БТІ.

Відомо, що працівники БТІ 29 квітня 2021 року оглянули незавершене будівництво на Курортній у Брюховичах і винесли: «Після обстеження вищезазначеного об’єкта виявлено, що він складається з житлового будинку площею 132,8 м2 та незавершеного будівництва будівель готельного комплексу з банкетним залом, готовністю 95% орієнтовною загальною площею 2 274 м2».

Тобто будівля, що на фото, площею понад 2 тисячі квадратів готова на 95%? А тому, вважають у БТІ, можна давати власниці позитивний для неї висновок, з яким вона може йти оформляти право власності. Виявляється, так можна.

На жаль, поки що уряд ще не надав міській інспекції повноваження штрафувати таких несумлінних забудовників за межами Львова, але в межах Львівської МТГ. Саме тому інспектори ДАБК вже звернулись у прокуратуру та ДАБІ України», - інформують у департаменті містобудування.