У Львові оголосять архітектурний конкурс для створення ідеї пам’ятника Євгену Коновальцю

  • 14.06.2021, 10:41
  • Соломія Григор’єва
У Львові оголосять Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу концептуальну ідею пам’ятника Євгену Коновальцю. Відповідне рішення сьогодні підтримали на засіданні виконавчого комітету.

фото з архіву, автор: Роман Балук

«Сьогодні – особливий день, адже ми святкуємо 130-річчя з дня його народження. Велич Євгена Коновальця є дуже значимою для нашої держави. Цим рішенням ми оголошуємо відкритий архітектурний конкурс на кращу концептуальну ідею пам’ятника Євгену Коновальцю. Ми не говоримо про класичний пам’ятник. Цим конкурсом ми хочемо отримати найкращі варіанти: громадський простір, парк чи якась інша ідея. Головний у конкурсі буде сенс, який ми плануємо донести до майбутніх поколінь», – сказав Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

«Ми повинні зробити ще один комплекс, який буде такої ж сили як Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні, але буде приурочений Коновальцю. Тому важливо залучити найкращих архітекторів, щоб ми могли всі ідеї систематизувати і вибрати найкращий проєкт», – наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

відео: Андрій Андрух