Місто прийняло низку рішень у сфері містобудування

  • 14.06.2021, 12:02
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 14 червня, на засіданні виконавчого комітету прийняли три рішення у сфері містобудування. Також одне питання вилучили під час формування порядку денного та ще три питання перенесли задля доопрацювання.

фото: Андрій Андрух

Зокрема, члени виконкому підтримали проєкти рішень:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Львівський вал» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою на вул. Я. Ярославенка, 23-А зі знесенням існуючого житлового будинку у м. Львові (з технічними правками).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. Бурієм М. Р. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою з відтворенням архітектурних елементів існуючого житлового будинку на вул. Я. Ярославенка, 23 у м. Львові (з технічними правками).
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.03.2018 № 291.

          Також вилучили під час формування порядку денного питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Осташевською О. Р. існуючого житлового будинку з прибудовою та надбудовою житлових приміщень, вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом, трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на вул. Є. Коновальця, 21 у м. Львові».

          Натомість перенесли задля доопрацювання проєкти:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ОСББ «Грушевський» житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземною автостоянкою на вул. Є. Поповича, 6 у м. Львові зі знесенням існуючої споруди.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Тібет» та ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» багатоквартирного житлового будинку (будинку під літерою «Г» на генплані) з вбудованою автостоянкою і громадськими приміщеннями на вул. Кульпарківській, 96 та вул. Садовій, 2-А у м. Львові.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. Олексевичем К. І. багатоповерхового житлового будинку з вентильованим паркінгом та зблокованими з ним двома індивідуальними житловими будинками на вул. Купальській, 44, 44-А у м. Львові зі знесенням існуючих будинків.