Департамент містобудування застерігає про самочинне будівництво у районі вул. Малоголосківської, що зводить ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс»

  • 16.06.2021, 11:54
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомили у департаменті містобудування, у квітні цього року ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс» звернулось до міської інспекції ДАБК за дозволом на виконання будівельних робіт, однак отримало відмову через численні недоліки у містобудівній документації.

«Коли закон не указ. Так можна охарактеризувати ситуацію із багатоповерхівкою в районі вул. Малоголосківської (біля ЖК «Обрій-2»), яку зводить ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс».

У квітні цього року ТзОВ звернулось в міську інспекцію ДАБК по дозвіл на виконання будівельних робіт за згаданою адресою. Їм відмовили, зважаючи на численні недоліки у проектній документації. Зокрема, плани поверхів, фасадів, генплан не відповідали вимогам ДСТУ, технічні умови щодо водопостачання та водовідведення не були затверджені в департаменті ЖКГ тощо.

Але це не стримало ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс». І замість того, щоб усувати недоліки в документації, вони просто почали будувати. Причому досить активно – на сьогодні вже зведено два поверхи.

Департамент містобудування ЛМР застерігає: це будівництво самочинне і незаконне. Зараз міська інспекція ДАБК проводить позапланову перевірку цього будівництва, за результатами якої і буде прийнято рішення. Тому радимо утриматись від купівлі житла у цій багатоповерхівці», - поінформували у департаменті містобудування.