У Ратуші відбулася зустріч щодо складної ситуації з будівництвом житла на вул. Володимира Великого, 2А

  • 25.06.2021, 17:38
  • Пресслужба ЛМР
Минулого тижня під стіни Ратуші прийшли мешканці, які стверджували, що вклали гроші у будівництво компанії «Львівська мрія», проте не отримали квартир, тому що будівництво фактично «на нулі», натомість орендар землі залучив у процес нового забудовника. Йдеться про десятки квартир та десятки мільйонів вкладених коштів. Відтак, сьогодні, 25 червня, відбулася зустріч з усіма причетними до непростої ситуації з будівництвом житла на вул. Володимира Великого, 2А. Зі сторони міста були присутні керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва, заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач та очільник міської інспекції ДАБК Тарас Павлишин.

          «Тримаємо на контролі, розбираємо юридичні сплетіння, – повідомила керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва. - Ситуація непроста і заплутана, адже житло в майбутній новобудові продавали через управляючу компанію, містобудівні умови то призупиняли, то поновлювали, а тепер замовник будівництва ще й уклав новий інвестиційний договір з новим ТЗОВ, яке фізично вже будує і продає квартири. Водночас позиція міста однозначна – допомогти людям розібратися в ситуації».

          За словами Наталії Алєксєєвої, основне із зустрічі:

  • Представник «Львівської мрії» пообіцяв, що ніхто з вкладників коштів не залишиться із нічим;
  • Оскільки «КУА «Оптимум» буквально на днях отримала нового керівника, то взяла тиждень часу на інвентаризацію, відтак має надати всі потрібні для з’ясування обставин документи;
  • «Озерна алея» також надасть листи і звернення, на підставі яких розірвала договір з «КУА «Оптимум» і уклала новий інвестиційний договір з ТЗОВ «Рубікон Груп».

          Наступну зустріч щодо цього питання планують провести 5 липня.