Пошкодження пам’яток архітектури будуть відновлювати

  • 25.06.2021, 20:01
  • 1961
  • Пресслужба ЛМР
Негода також завдала шкоди пам’яткам архітектури у Львові. Як розповіла начальниця міського управління охорони історичної спадщини Лілія Онищенко, усі пошкодження фіксують та будуть відновлювати.

«У нас із Домініканського собору впала одна величезна амфора. Друга там ледве тримається майже під куполом. Ми обгородили територію стрічкою. Завтра її треба демонтувати, щоб було безпечно. На Успенській церкві відірвався шматок даху. Упав також флюгер на Глинянській вежі і тримається на черепиці. Зірваний дах на пл. Ринок, 10 зі сторони вул. Федорова, і частина даху зірвана на вул. Підвальній, 9 із внутрішньої сторони», - зазначила Лілія Онищенко.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відбулось позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому було прийнято низку рішень у зв’язку із наслідками негоди. Зокрема, у місті оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення, відтак задля ліквідації наслідків буревію виділять кошти із резервного фонду, а для працівників комунальних підприємств оголосили додаткові робочі дні.

відео: Андрій Андрух