«Будівництво на вул. Пасічній, 84 відбуватиметься відповідно до початкових цифр у містобудівних умовах», - Любомир Зубач

  • 03.08.2021, 10:48
  • 481
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, будівництво на вул. Пасічній, 84 відбуватиметься відповідно до початкових показників, які передбачалися у містобудівних умовах та обмеженнях. Також забудовник передбачає пільгове нічне паркування для мешканців будинків цього мікрорайону.

«Півроку витратили, щоб «переконати» забудовника на вул. Пасічна, 84 і скоригувати проект. Врешті-решт, ми фактично повернулись до початкових цифр. І, що особливо важливо для міста, – забудовник передбачає пільгове нічне паркування для мешканців будинків цього мікрорайону. Це було принциповою позицією, адже новий ЖК та офіси з’являться саме на місці великої парковки, де ставили авто львів’яни з навколишніх будинків.

Отож, якщо говорити мовою цифр, то:

Офіси – на сьогодні цифри сходяться один до одного з первісними намірами – 4400 кв м приміщень громадського призначення. Нагадаю, забудовник зменшив площі офісів майже втричі, порівняно з тим, що обіцяв у першому проекті.

Загальна площа житла: містобудівні видавались на майже 8 тисяч квадратних метрів, потім забудовник збільшив до 13 230 кв м, станом на сьогодні – погодили 9260 кв м.

Паркомісця – фінально буде 228 паркомісць на 160 квартир і офіси. І на останньому виконкомі представник забудівельної компанії пообіцяв, що мешканці із сусідніх будинків матимуть змогу на пільгових умовах ставити тут машини в нічний час.

Забудовник уже офіційно скоригував проект і подав зміни до дозволу через міську інспекцію ДАБК. Що ж, будемо далі стежити, як на Пасічній втілюватимуть описане вище. У разі відхилення від узгодженого проекту, будемо реагувати», - повідомив Любомир Зубач.