Польська реставраторка закупила та привезла українським воїнам тисячі аптечок

  • 22.07.2022, 18:20
  • Пресслужба ЛМР
Реставраторка творів мистецтва, викладачка Варшавської академії мистецтв Аня Кудзя зібрала кошти, купила та сама привезла до України тисячі аптечок для наших захисників. У Польщі вона започаткувала акцію UkrainaPomagamy.

«Аня Кудзя очолює польсько-українську групу реставраторів, які вже кілька років працюють у Львові, Кам'янці-Подільському, Жовкві. Війна застала Аню за роботою в Єгипті, і вона першим же рейсом повернулася до Польщі і розпочала акцію UkrainaPomagamy. Від початку війни Аня зібрала кошти, закупила і сама привезла в Україну тисячі аптечок IFAK, які врятували не одне життя наших воїнів», - розповіла начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.

Нагадаємо, з перших днів війни польські партнери відгукнулися на заклик допомогти Львову та українським містам захистити пам’ятки культури від можливих руйнувань. Так, завдяки партнерам з Міністерства культури Польщі, Інституту «Полоніка» та Фонду культурної спадщини Польщі, а також всім небайдужим полякам, Львів отримав 3 вагони матеріалів для убезпечення наших пам’яток та вогнегасники.