Перейти до основного контенту
16°
Ясно
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Ясно
17 червня 2026
Середа
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність
18 червня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
16°
Ясно
19 червня 2026
П'ятниця
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
18°
Похмуро
20 червня 2026
Субота
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Мінлива хмарність
21 червня 2026
Неділя
24°
Ясно
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Ясно

У Львівській міськраді затвердили низку рішень у сфері містобудування

26 серпня 2022, 11:31
Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 26 серпня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийняли низку рішень у сфері містобудування. Зокрема, члени виконкому підтримали 11 проєктів рішень, також одне питання перенесли під час формування порядку денного та одне - під час розгляду.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Зокрема, підтримали проєкти рішень:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво виробничих, складських, адміністративних та офісних будівель на вул. Т. Шевченка, промзона «Рясне-2» (ділянка 6) у м. Львові на земельній ділянці (кадастровий номер 4610137500:12:005:0193), призначеній для продажу права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Галичтехносервіс» та ТзОВ «Альтернатива-Холод» складських приміщень на вул. Т. Шевченка, 313-Б у м. Львові.

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Галичтехносервіс» та ТзОВ «Альтернатива-Холод» складських приміщень на вул. Т. Шевченка, 313-Б у м. Львові.

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Стрім-Львів» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення та підземним паркінгом на вул. Розточчя, 23-А у м. Львові.

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Різником О. Р. квартири № 2 з приєднанням нежитлових приміщень (під літерами «2-1» - «2-5») на вул. Вузькій, 3 у м. Львові.

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Різником О. Р. та Ломагою Ю. Т. нежитлових приміщень під житловий будинок зі службовим приміщенням на вул. Вузькій, 3-А у м. Львові.

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Слободяном Ю. О. квартири № 1 під стоматологічний кабінет з влаштуванням дверного отвору на місці існуючого балконного блоку у житловому будинку № 98 на вул. Любінській у м. Львові.

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Якимівим А. І. одноповерхового житлового будинку з мезоніном під 4-поверховий багатоквартирний житловий будинок зі знесенням існуючої будівлі гаража на вул. Куликівській, 21 у м. Львові.

  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.07.2020 № 620.

  • Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на нове будівництво ТзОВ «Дизайн-майстер» багатофункційного житлово-громадського комплексу з підземним паркінгом на вул. Топольній, 4 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд (дві черги будівництва).

  • Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на нове будівництво АТ «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» адміністративної будівлі з навчальним центром та архівом на вул. Золотій, 42 у м. Львові.

Натомість перенесли розгляд таких проєктів рішень:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Формат Кепітал» об’єкта незавершеного будівництва з розширенням під багатофункціональний комплекс на вул. В. Липинського у м. Львові.

  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.08.2019 № 747.