Понад 10 років без дозволів: на вулиці Коновальця демонтовують незаконні споруди

  • 16.11.2022, 17:28
  • Пресслужба ЛМР
Впродовж двох днів біля кінцевої зупинки трамваю №2, що на вул. Коновальця, демонтовують дерев’яні павільйони та літні майданчики, які функціонували без дозвільних документів у парковій зоні понад 10 років. Демонтаж споруд відбувається на виконання рішення суду.

фото: Роман Балук
МАФ до знесення

Як інформують у Франківській РА, в 2010 році підприємиця уклала договір на оренду міської земельної ділянки на два роки для розміщення там МАФ. Втім, у 2012 році після завершення договору – не продовжила терміну його дії. А натомість через суд отримала право власності на споруди загальною площею 250 кв. м. Також рішенням того ж суду було неправомірно присвоєно поштову адресу цим об’єктам.

Франківська райадміністрація оскаржила таке рішення. І вже у 2013 році апеляційний суд став на бік міста та скасував рішення суду першої інстанції.

МАФ до знесення

У 2017 році Господарський суд Львівської області зобов’язав підприємицю демонтувати дерев’яні павільйони та літні майданчики у парковій зоні на вул. Коновальця – Житомирській. Після довгих судових процесів, відключення об’єктів від усіх комунікацій та попереджень підприємиці, споруди, що загромаджували громадський простір, врешті демонтовують.

 До слова, також сьогодні КП «Адміністративно-технічне управління» демонтувало тимчасову споруду на вулиці Героїв УПА, 35.

фото: Роман Балук