У Львові обрали проєкт муніципального житла для людей, що проходитимуть реабілітацію в Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ

• 20.01.2023, 16:57
  • Пресслужба ЛМР
У четвер, 19 січня, відбулося засідання журі Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу, де обрали накращу проєктну пропозицію нового будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків на вул. І. Миколайчука у м. Львові.

Протягом трьох місяців учасники конкурсу розробляли проєктні пропозиції для комплексу багатоквартирних житлових будинків, розташованих на двох земельних ділянках. Проєктовані обʼєкти стануть муніципальним житлом та частиною Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Тут проживатимуть люди, що проходять реабілітацію у Львові. Окрім житла, в складі комплексу передбачено створення центру соціальної та професійної адаптації та дитячого центру. Помешкання також зможуть використовуватися для розв'язання проблеми житлового забезпечення соціально вразливих категорій населення.

Для участі у конкурсі зареєструвалися 25 команд з досвідом проєктування та реалізації житлових будинків переважно з Києва та Львова. Були також заявки з Вінниці, Дніпра та Чернівців. 10 команд завершили роботу та подали конкурсні проєкти, серед яких журі конкурсу обрали переможців.

Отож, за рішенням журі переможцем конкурсу став проєкт під шифром 082491 авторського колективу: Дроздов Олег, Шемір В’ячеслав, Козак Денис, Тимофєєв Олег, Правік Віталій, Шаповалова Ірина, Руднєв Костянтин / Drozdov & Partners, м. Харків.

візуалізація проєкту-переможця / 082491

Друге місце посів проєкт під шифром 012218 авторського колективу: Чаплінський Юліан, Йосипчук Володимир, Андрущак Назарій, Квич Віталій, Джелеп Наталія, Зубрицька Наталія, Єрофєєва Софія, Бевзюк Ксенія, Гурський Ростислав, Макухін Микита, Войташек Антон / AVR Development, м. Львів.

візуалізація проєкту 2 місце / 012218

Третє місце посів проєкт під шифром 100422 авторського колективу: Вавушка Олексій, Хижняк Владислав, Хижняк Анна, м. Київ.

візуалізація проєкту 3 місце / 100422

Журі конкурсу також відзначили проєкт під шифром 221222 авторського колективу: Борисенко Євген, Вікен Анна, Обухов Володимир, Пахомов Олексій, Олійник Антон / BURØ architects, м. Київ.

візуалізація проєкту з відзнакою / 221222

Нагадаємо, до складу журі конкурсу увійшли

• Антон Коломєйцев  — начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, головний архітектор міста, м. Львів;
  • Юрій Столяров — архітектор, головний архітектор проєктів ДПІ «Містопроект», делегований член спілки архітекторів України, м. Львів;
  • Наталя Зінчук — архітекторка, головна архітекторка проєктів компанії «Зелемінь», м. Львів (за згодою);
  • Віктор Зотов — архітектор, засновник освітньої платформи та школи CANactions, керівник архітектурного бюро «Zotov&Co», м. Київ (за згодою);
  • Дмитро Васильєв — архітектор, СЕО, співзасновник та головний архітектор компанії «Архіматика», м. Київ (за згодою);
  • Марко Савицький — архітектор, засновник та керівник архітектурного бюро «Savytskyy Design», м. Львів (за згодою);
  • Ігор Гнесь — архітектор, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка», м. Львів (за згодою).

Детальніше ознайомитись з усіма проєктами та коментарями журі можна згодом в каталозі конкурсних проєктів на фейсбук-сторінці управління архітектури та урбаністики.

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради висловлює подяку учасникам конкурсу, членам журі конкурсу, Львівській обласній організації спілки архітекторів України та всім залученим до організації.