У Львові тривають завершальні роботи із облаштування інформаційного центру пам’яті Героїв Небесної Сотні

  • 02.02.2023, 16:41
  • Пресслужба ЛМР
За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, у сквері на вулиці Кривоноса тривають фінальні роботи із облаштування інформаційного центру пам’яті Героїв Небесної Сотні. Завершити роботи на об’єкті планують до кінця березня.

«Інформаційний центр на Меморіалі пам'яті Героїв Небесної Сотні – активні роботи на фініші. Але вже зараз видно: він повністю вписується в ландшафт та екстер’єр громадського простору.

Від початку конструкцію інформаційного центру запланували невеликою. І головне – щоб споруда максимально вписалася в оточення скверу і при цьому гармоніювала з Меморіалом. Таким було завдання. І архітекторам, які проєктували і інфоцентр, і сам Меморіал – а це Андрій Лесюк і Guess Line Architects – це вдалося.

Як видно навіть із фото, більшість стін інформаційного центру будуть із міцного гартованого дзеркального фасадного скла, лише одна стіна – з боку вулиці Замкової – буде з кортену. Як і стела Меморіалу, що є символом палаючої барикади.

Зараз у процесі дахові роботи, також звершують прокладати мережі, у дорозі власне кортен», - зазначив Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.

Нагадаємо, ЛКП «Зелений Львів», яке доглядає за цим громадським простором, раніше облаштувало там доріжку для маломобільних груп населення. Вона сполучає інформцентр, Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні і Сад пам’яті.