Шість МАФів на вул. В. Великого демонтують

• 06.03.2024, 11:05
  • Пресслужба ЛМР
У Львові на перехресті вулиць Володимира Великого та Княгині Ольги демонтують шість незаконних МАФів. Таке рішення підтримали під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

фото ілюстративне

За словами Тараса Кубая, директора департаменту містобудування Львівської міськради, йдеться про тимчасові споруди, розміщені без документів, поруч з Центральним універмагом на вул. Володимира Великого.

Відтак, члени виконавчого комітету підтримали демонтаж тимчасових споруд за адресами:  вул. Володимира Великого, 59 – вул. Княгині Ольги; вул. Володимира Великого, 59-Б – вул. Княгині Ольги; вул. Володимира Великого, 59-Б (споруда № 1); вул. Володимира Великого, 59-Б (споруда № 2); вул. Княгині Ольги – вул. Володимира Великого, 59-Б (споруда № 1); вул. Княгині Ольги – вул. Володимира Великого, 59-Б (споруда № 2).

Впродовж 20 днів підприємці зможуть самостійно демонтувати споруду, в іншому разі - за це візьмуться комунальні служби міста.