У Львові продовжили архітектурний конкурс з відновлення музею Романа Шухевича

• 09.04.2024, 18:05
  • Пресслужба ЛМР
Зареєструватися на участь у конкурсі з відновлення музею генерал-хорунжого Романа Шухевича можна до 19 квітня. Конкурсні проєкти прийматимуть до 3 червня 2024 року. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому Львівської міської ради.

фото з архіву, автор: Роман Балук

За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, йдеться про коригування основних дат проведення конкурсу у зв’язку з затвердженням конкурсної документації.

За рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради:

• завершення реєстрації на участь у конкурсі – 17.00 год. 19 квітня 2024 року.

• термін подачі конкурсних проєктів у цифровому та друкованому вигляді – до 17.00 год. 03 червня 2024 року.

• підготовка та проведення засідання журі, визначення переможців конкурсу – 04-21 червня 2024 року.

Подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням.

Контактна та довідкова інформація: uau.lmr@gmail.com

Нагадаємо, 27 лютого у Львові оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на проєктну пропозицію з відновлення Музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича, який був зруйнований внаслідок російського обстрілу в ніч на 1 січня.

Мета конкурсу – пошук найкращого проєктного рішення відновлення музею, а також розвитку прилеглої території із формуванням нового рекреаційно-меморіального простору імені Романа Шухевича.