Львів уже пів року використовує приміщення колишньої головної пошти для культури: місто планує розвивати цей простір й надалі

Йдеться про близько 3 тисячі квадратних метрів — перший, другий і третій поверхи будівлі, що є пам’яткою культурної спадщини та не підлягає приватизації. Місто справно сплачує оренду й повністю покриває комунальні витрати. За цей час тут уже відбулися публічні обговорення, виставки, презентації та масштабні події, зокрема IV Конгрес Культури.
Нині команда під керівництвом уповноваженої з питань культури Львівської міської ради Наталії Бунди завершує роботу над концепцією постійного функціонування простору як сучасної культурної інституції.
«Нещодавно стало відомо про наміри обласної влади ініціювати передачу цих приміщень у своє управління. Про такі плани місто попередньо поінформоване не було, хоча йдеться про об’єкт у центрі Львова, який уже пів року працює для громади на підставі чинного договору оренди.
Цей простір — частина сформованого культурного середовища в центрі Львова. Ми вже наповнили його змістом і маємо чітке бачення розвитку. Водночас в області є чимало приміщень, які потребують уваги та господаря. Львів точно знайде, як ефективно використовувати цей об’єкт для громади», — зазначають у міськраді.
