Львів’яни здобули найвищі нагороди на Третьому Всеукраїнському конкурсі класичної музики «Обрії класики»
Змагалися не лише виконавці, але й юні теоретики-музикознавці.
За рішенням журі, найвищу нагороду, диплом Ґран-прі, у номінації музична література, здобув Лесик Данило, учень ЛДМШ №4 (викл. Телішевська У.М.).
Переможців урочисто нагородили у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.
За словами організаторів, конкурс сприяє підтримці високого рівня виконавської майстерності серед творчої молоді та історико-теоретичної обізнаності у сфері музичного мистецтва.


