На вулиці Стефаника створять сучасну мистецьку галерею
19 вересня 2019, 18:13
Соломія Григор'єва
37-ма голосами за сесія Львівської міської ради підтримали передачу Міському Палацу культури ім. Гната Хоткевича в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Стефаника, 11. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 19 вересня.
«Це приміщення ідеально пасує для створення сучасного галерейного простору для актуальних мистецьких практик з експозиційними залами, резиденцією, майстернею та бібліотекою, яке відповідатиме потребам мистецьких середовищ Львова. Воно в хорошому стані і має привабливе розташування. Вже незабаром тут буде місце творення та розвитку сучасного мистецтва», — зазначила директорка департаменту розвитку Наталія Бунда.
Зазначимо, що мистецька галерея буде розташована поруч із Львівською національною галерею імені Бориса Возницького та Львівською національною науковою бібліотекою імені Василя Стефаника.
