Сьогодні в лікарні св. Пантелеймона звучатиме хор «Гомін»
Концерт розпочнеться о 17:00 у холі на другому поверсі. Триватиме орієнтовно 40 хвилин.
«Наші четвергові концерти вже стали доброю традицією. Пацієнти, які проходять реабілітацію та лікування в лікарнях міста ознайомились з творчістю дітей з мистецьких шкіл. А сьогодні для них співатиме «Гомін» — наш муніципальний хор, квитки на концерти яких розлітають неймовірно швидко. Переконані, що пацієнтам лікарні виступ хору сподобається», — коментує Олексій Тарабан, керівник управління культури Львова.
Концерт складатиметься з таких композицій:
- Йшли корови із діброви
- Ой, у полі
- У долі своя весна
- В саду осіннім айстри білі
- Очі волошкові
- Коли заснули сині гори
- Троянди на пероні
- Місто спить
- Я піду в далекі гори
- Боже великий єдиний
Нагадаємо, Львів підтримує ветеранів та захисників України, членів їхніх сімей, не лише матеріально, через різні виплати та компенсації, а й соціально – усі ветерани, захисники та їх рідні можуть відвідувати міські заклади культури безкоштовно.
