Перейти до основного контенту
21°
Ясно
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
32°
Ясно
Вночі
24°
Ясно

У Львові у День міста подякували медикам за роботу

03 травня 2020, 13:12
Христина Процак
Львів цього року свій день народження відзначає по-особливому. Сьогодні у Львові до входу в Ратушу на конях підійшли Король та Королева і подякували усім медикам за роботу. Також свої слова подяки висловив мер міста Андрій Садовий та його дружина Катерина. А прапор міста на штандарті біля Ратуші підняв львівський лікар Гнат Герич.
фото: Роман Балук
Фото: Роман Балук

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, цього року через карантин День міста не відбувається у звичному форматі, а тому мер вирішив подякувати усім медикам за нелегку роботу в часі пандемії коронавірусу. Відтак, скульптури усіх 4 фонтанів на пл Ринок одягли у захисні маски з написом «Дякую лікарю» та символічні медичні халати. Левів біля Ратуші також символічно одягнули у захисні маски і халати.

фото: Роман Балук
Фото: Роман Балук
«Львів вітає Короля і Королеву! Кожного року в першу неділю травня ми святкуємо День міста. Але в цьому році в світі пандемія, і День міста ми перенесли. Але закони людські не є писаними для Короля і Королеви. І вони сьогодні приїхали до нас. Тож дозвольте, Ваші Величності, щоб ми цей день сьогоднішній присвятили нашим лікарям, нашим медичним працівникам, які рятують усіх нас. Сьогодні з нагоди цього дня, ви бачите, — леви в білих халатах і в масках, наші фігури на фонтанах Нептун, Діана також є в масках. З вашого дозволу, Ваша Величносте, ми просимо нашого лікаря Гната Герича підняти прапор міста з нагоди сьогоднішнього дня», — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Відтак, сурмачі виконали традиційну мелодію міста, а хор «Гомін» — Гімн України.

фото: Роман Балук

відео: Андрій Андрух