Перейти до основного контенту
24°
Похмуро
17 липня 2026
П'ятниця
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Ясно
Вночі
19°
Похмуро
18 липня 2026
Субота
21°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
22°
Похмуро
Вночі
20°
Ясно
19 липня 2026
Неділя
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
17°
Дощ, Похмуро
Вночі
19°
Дощ, Похмуро
20 липня 2026
Понеділок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
14°
Похмуро
Вночі
15°
Ясно
21 липня 2026
Вівторок
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
14°
Похмуро
22 липня 2026
Середа
15°
Похмуро
Вдень
18°
Похмуро
Вночі
16°
Похмуро

У Львові відкрили мистецьку виставку ілюстрацій до Дня відповідальності людини

19 жовтня 2023, 15:20
Пресслужба ЛМР
До Дня відповідальності людини Фонд родини Богдана Гаврилишина ініціював Тихий фестиваль відповідальності. Це мандрівна виставка ілюстрацій, створених митцями “Pictoric”, які творчо переосмислили 15 пунктів Декларації відповідальності людини (автор Богдан Гаврилишин).

Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує ознайомитися з Декларацією відповідальності у творчій інтерпретації ілюстраторів “Pictoric” і в такий спосіб поглянути на відповідальність як частину наших щоденних дій. Окрім того, в межах фестивалю фонд пропонує чек-лист — 50 дій, що є прикладом відповідальних вчинків, що можуть допомогти переосмислити роль відповідальності в нашому житті.

Мета Тихого фестивалю відповідальності — об’єднати українців навколо спільних цінностей, відповідальності та взаємодії.

З 19 жовтня до 2 листопада на площі Ринок мешканці та гості міста матимуть нагоду відвідати відкриту мистецьку виставку ілюстрацій до Дня відповідальності людини.

Також є можливість переглянути ілюстрації в онлайн-форматі на сайті https://posters.bhfamily.org/.

Слідкуйте за новинами на сайті та у соцмережах Фонду родини Богдана Гаврилишина: Instagram та Facebook.