У Львові відкрили виставку «Портрет міста. Львів кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст»
Представлені на виставці пам’ятки, створені наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ ст., належать тогочасним митцям, які працювали у Львові й самі були свідками подій, що відбувалися тоді у місті. Експозицію виставки сформували твори, які належать Національному музею у Львові імені А. Шептицького, Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького, Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника, Львівському історичному музею, Музею етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України і приватним колекціонерам.
Організатор – Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, співорганізатори – Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького, Львівська національна бібліотека України імені Василя Стефаника, Львівський історичний музей, Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України.
