Перейти до основного контенту
23°
Похмуро
15 липня 2026
Середа
23°
Дощ, Похмуро
Вдень
26°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Похмуро
16 липня 2026
Четвер
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Ясно
Вночі
18°
Мінлива хмарність
17 липня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
26°
Похмуро
Вночі
19°
Мінлива хмарність
18 липня 2026
Субота
22°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
30°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
19 липня 2026
Неділя
20°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
17°
Дощ
20 липня 2026
Понеділок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
14°
Похмуро
Вночі
18°
Похмуро

У Львові виступить всесвітньовідомий німецький валторніст, що грає ногами

18 вересня 2025, 15:43
Пресслужба ЛМР
27 вересня у Львові відбудеться прем’єра унікального проєкту “Музика чуттів”. Це ініціатива про прийняття, довіру й силу бути собою. На сцені разом виступлять музиканти з України, Польщі та Німеччини, зокрема й ті, хто має інвалідність, а також учні дитячої музичної школи № 39 м. Києва. Один із солістів «Музики чуттів» – Фелікс Клізер, всесвітньовідомий валторніст із Німеччини, який грає на інструменті ногами, бо народився без рук.

«Музика чуттів» – спроба через музику та спілкування говорити про речі, які справді важливі: інклюзію, емпатію, подолання бар’єрів – як фізичних, так і внутрішніх. Не лише у форматі виступів перед людьми з особливими освітніми потребами та інвалідністю, а залучаючи таких музикантів до спільної творчості.

У програмі – твори Моцарта та прем’єра однойменного твору “Музика чуттів” композитора Євгена Петриченка на тексти Олександра Козинця. Новий твір звертається до досвіду дітей із довгостроковими або тимчасовими потребами в підтримці, висвітлюючи питання інклюзії та залучення громади.

Виконавці:

  • Симфонічний оркестр INSO-Lviv
  • Liatoshynskyi Capella: Choir Національного будинку музики
  • Диригент Вінсент Козловський /​Польща/​

“Музика чуттів” реалізується за підтримки Українського культурного фонду та Goethe-Institut в Україні. 

До уваги представників медіа: за організацією зйомки репетицій можна звернутися до Віти (+380981747351).