Учні мистецької школи № 11 зіграють концерт для пацієнтів лікарні св. Пантелеймона

Концерт розпочнеться о 17:00. У програмі – твори міжнародних та українських авторів.
«Наші традиційні концерти для пацієнтів міських лікарень вже переросли у добру традицію та хороший проєкт терапії через музику. Радіємо, що виступи дітей отримують схвальні відгуки від військових, ветеранів та цивільних, котрі проходять лікування і реабілітацію в лікарнях св. Луки та св. Пантелеймона. Наші мистецькі школи щоразу продумують програму свого виступу, готують цікаві композиції та твори, щоб силою музики творити настрій і відчуття добра та миру», – розповів Олексій Тарабан, керівник управління культури Львова.
Програма концерту:
1. Ансамбль гітаристів - композиція “Воїни світла”
2. Федак Софія (вокал) - “Ой, піду я до млина”
3. Свистун Катерина (бандура) - “Кленава балада”
4. Ансамбль саксофоністів - Гопак
5. Гай Тадей (саксофон) - “Чорний кіт”
6. Байовська Юля (ф-но) - Джазовий етюд
7. Ансамбль флейтистів - “Бугі”
8. Дует Пірожик С. Ельтек Т. - Джаз фантазія Моцарт
9. Остюк Даниїл (вокал)
10. Ансамбль викладачів Ва-банк - Попурі на теми Білозіра
11. Олександр Греділь (скрипка) - Чардаш
12. Ельтек Модест (флейта) - “Ватра”
13. Гельнер Ярослав (акордеон) - Полька
14. Дует Мельник С. Хархаліс О. (Ф-но) - Джазовий ансамбль
15. Куждеба Дем'ян - “Ой, учора орав”.
Нагадаємо, Львів підтримує ветеранів та захисників України, членів їхніх сімей, не лише матеріально, через різні виплати та компенсації, а й соціально – усі ветерани, захисники та їх рідні можуть відвідувати міські заклади культури безкоштовно.