На сесії прийняли ухвалу, що регламентує діяльність у місті тимчасових споруд

  • 02.03.2017, 17:09
  • 1007
  • Ганна Пищула
Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за ухвали «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова», та «Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 р. №4526 «Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові».

Під час спільного обговорення даних ухвал було прийнято рішення продовжити термін здійснення підприємницької діяльності тимчасовим спорудам до 01.05.2018 року. Якщо протягом цього часу не буде жодних зауважень до їхньої діяльності і жодних правопорушень у проведенні підприємницької діяльності конкретної споруди, термін здійснення підприємницької діяльності буде продовжено до 2020 року.

Як доповіла на сесії Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, термін продовжать 1602 тимчасовим спорудам. До 58 споруд є зауваження, тому їх пропонують вилучити. Однак, в процесі обговорення, було внесено депутатами з голосу ще ряд пропозицій на вилучення. Дані пропозиції будуть враховані при формуванні ухвали.

«На жаль, дане питання переносилось кілька пленарних засідань. Сьогодні ми фіналізували його. Ми даємо рік часу, щоб впорядкувати роботу щодо МАФів – всі дозвільні документи, відповідність темі, щодо розміщення на зупинках, продаж алкоголю тощо.

Також є багато звернень мешканців, які категорично проти функціонування тої чи іншої малої архітектурної форми. Ми домовились, що даємо рік часу, до травня 2018 р., щоб це питання врегулювати. Дуже багато МАФів з цього списку випадуть. Це ті, які порушують законодавство. Але ті МАФи, які будуть чесно працювати, до яких не буде жодних зауважень, будуть автоматично мати можливість продовжити свою діяльність до 2020 року.

Ми максимально йдемо на зустріч малому бізнесу, але ті, хто торгують алкоголем, без документів, які споюють людей, які збільшили розміри – до побачення. Робота буде жорстка, але справедлива», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. 

відео: Андрій Андрух