Цього тижня у Львові розпочинається десята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник»

У Львові 5-9 жовтня у приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться ювілейна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», яку проведуть з метою промоції львівського внутрішнього ринку. На виставці-ярмарку будуть представлені товари 93 львівських виробників різних галузей промисловості, а саме: легкої, харчової, будматеріалів, виробництва меблів, товари повсякденного вжитку, HandMade тощо.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

Основною метою виставки-ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств. Упродовж виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» триватимуть заходи: «VII Всеукраїнський конкурс «Битва модельєрів», ХІХ Фестиваль перукарського мистецтва «Галицький талант», виставки конкурсних робіт дитячого малюнку «Купуй львівське!».

«Виставку «Львівський товаровиробник» почали проводити з 2009 року. Вона проводиться в межах реалізації програми сприяння розвитку підприємництва, яка прийнята у 2017 році на три роки. За кошти цієї програми оплачується приміщення Палацу мистецтв, а підприємці сплачують лише за забудову виставкових площ. У «Львівському товаровиробнуки» візьме участь 93 виробники, 23 з яких є хенд-мейд, що започаткували свою справу і, мабуть, вже четвертий рік беруть участь у нашій виставці. З кожним роком таких учасників стає більше.

У цьому році дуже велику увагу ми приділили дітям. У межах проведення виставки завжди відбувається конкурс дитячого малюнку «Купуй львівське!». У цьому році учасниками конкурсу стали 852 учні 1-4 класів львівських шкіл, яким будуть вручені подарунки від львівських виробників. Кожна дитина отримає подарунок за те, що вона малювала.

Ми організовуємо у цьому році велику ігрову зону, тому дітям різного віку буде цікаво, теж передбачено призи для учасників всіх цих дійств.

У межах виставки-ярмарку 5 жовтня буде проводитись конкурс «Битва модельєрів» та «Фестиваль перукарського мистецтва», - зазначила начальник відділу ділових індустрій управління економіки Львівської міської ради Галина Заяць.

«Дуже приємно, що за 10 років народилося дуже багато спільних проектів: ярмарок спорту, ярмарок дитячого дозвілля тощо. Львівська міська рада стала партнером нашого туристичного форуму, місто неодноразово брало участь у загальноукраїнській виставці «Барвиста Україна». Я вважаю, що одним з найвдаліших проектів, які започатковано з Львівською міською радою, є проект «Львівський товаровиробник». Ідея проведення цієї виставки належить департаменту економічного розвитку. Справа, яка була започаткована 10 років тому і продовжується сьогодні, є надзвичайно важливою, адже вона просуває львівське виробництво, розкручує львівські бренди.

Цьогорічна виставка набула нового формату: крім показу львівських товарів і успіху товаровиробників, з’явилася ще й мистецька частина, а саме «Битва модельєрів» і «Фестиваль перукарського мистецтва». Я впевнена, що ця творча частина буде жити тепер у межах «Львівського товаровиробника».

За цією виставкою стоїть величезне майбутнє, адже Львів має нові робочі місця, створюються нові підприємства, тому залучати їх до проведення цієї виставки-ярмарку надзвичайно важлива справа», - зазначила голова наглядової ради «Гал-Експо» Рената Іваницька.

«У нас є дуже велика перспектива, коли ми розуміємо те, кого ми готуємо, коли ми маємо можливість студентам з багатьох міст України показати те, як працює і розвивається Львів. У цьому році до нас їде 27 колекцій з різних міст України: з Києва, Харкова, Одеси, Тернополя, Червонограду, Херсону. Всі люди, які приїжджають, дивуються, що у нас у Львові все так стрімко й позитивно розвивається. Наше місто дуже креативне, що всіх і надихає.

Ми маємо можливість показати людям місто, прийняти їх у своїх гуртожитках безкоштовно, на своєму модельному агентстві продемонструвати їх колекції. Мета нашого проекту – це розвиток талантів, підтримка професій індустрії моди.

У «Битві модельєрів» у нас є три номінації: модний образ, етно-стиль та час Різдва. Колекції представляють 5- 7 одиниць, їх оцінює професійне журі, яке складається з відомих модельєрів, людей, що оцінюють креативність, цілісність композиції, якість. Саме цей проект дає можливість студентам побачити, що їм ще потрібно вдосконалюватись. У цьому році конкурс буде під час виставки, тому студенти матимуть змогу побачити, що їх професія - корисна й індустрія моди повинна процвітати», - зазначила заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи Оксана Ходянь.

«Цього року ми проводимо вже ХІХ Фестиваль перукарського мистецтва. Дуже велика подяка міському голові, департаменту економічного розвитку за те, що вони підтримали нашу ідею і Фестиваль проходитиме у межах виставки «Львівський товаровиробник». Учасники – це студенти й учні навчальних закладів Львова, Тернополя та Польщі.

Фестиваль має декілька номінацій: цікаві фантазійні зачіски (вироби з волосся); весільні зачіски; чоловічі зачіски; вечірні зачіски тощо.

З кожним роком ми вводимо щось нове: у нас буде майстер-клас польською та англійською мовами «Ситуація в салоні краси», де студенти вивчають діалоги і будуть демонструвати, як потрібно зустріти іноземця, якщо він прийшов у салон краси», - зазначила керівник проекту «Галицький талант» Любов Букавин.

Програма виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник»

5.10 (ЧЕТВЕР)

10:00 - 13:00 Тренінг «Вчимося бізнесу»

Місце проведення: бібліотека, вул. Мулярська, 2А.

14:00 - 15:00 Урочисте відкриття виставки-ярмарку

Місце проведення: фойє І поверху Львівського Палацу мистецтв

14:30 - 17:30  Конкурс «Битва модельєрів 2017»

Місце проведення: конферанс-зал Львівського палацу мистецтв, 210 каб., ІІ поверх

17:30 - 18:00 Нагородження переможців конкурсу «Битва модельєрів 2017»

Місце проведення: конферанс-зал Львівського палацу мистецтв, 210 каб., ІІ поверх

6.10 (П’ЯТНИЦЯ)

10:00 - 13:00 Тренінг «Вчимося бізнесу», вручення сертифікатів учасникам тренінгу

Місце проведення: бібліотека, вул.Мулярська, 2А.

10:00 – 14:00 XIX Фестиваль перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант»

Місце проведення: конферанс-зал Львівського палацу мистецтв, 210 каб., ІІ поверх

11:00 – 16:00 Креативне плетіння косичок

Місце проведення: 2-ий поверх Львівського Палацу мистецтв, зона для майстер класів

14:00 - 15:00 Нагородження переможців конкурсу  «Галицький талант»

Місце проведення: конферанс-зал Львівського палацу мистецтв, 210 каб., ІІ поверх

14:00 - 15:00 Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!»

Місце проведення: пл.Ринок, 1, кабінет міського голови

14:00 - 18:00 Ігроленд Анімаційні шоу; аква-грим.

Місце проведення: 2-ий поверх Львівського Палацу мистецтв, зона для майстер класів

15:00 – 17:00 Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!»

Місце проведення: 2-ий поверх Львівського Палацу мистецтв, зона для майстер класів

7.10 (СУБОТА) - 8.10 (НЕДІЛЯ)

11:00 - 13:00 Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!»

Місце проведення: конференц-зал Палацу мистецтв, 210 каб., ІІ поверх

11:00 – 16:00 Креативне плетіння косичок

Місце проведення: 2-ий поверх Львівського Палацу мистецтв, зона для майстер класів

13:00 – 15:00 Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!»

Місце проведення: конференц-зал Палацу мистецтв, 210 каб., ІІ поверх

15:00 - 16:00 Майстер клас по виготовленню ексклюзивних речей з вовни від соціального підприємництва «Рукомисли» (ГО «Центр «Жіночі перспективи»)

Місце проведення: арт–вітальня Львівського Палацу мистецтв, 003  каб.

15:00 – 18:00 Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!»

Місце проведення: конференц-зал Палацу мистецтв, 210 каб., ІІ поверх

11:00 –18:00 Ігроленд Анімаційні шоу; аква-грим

Місце проведення: 2-ий поверх Львівського Палацу мистецтв, зона для майстер класів

9.10 (ПОНЕДІЛОК)

17:00-18:00 Вручення дипломів учасникам виставки-ярмарку

Місце проведення: фойє І поверху Львівського Палацу мистецтв

Впродовж всієї виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» триватимуть:

Виставка конкурсних робіт дитячого малюнку «Купуй львівське!» учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл

Місце проведення: І та ІІ поверх  Палацу мистецтв, експозиція виставки

Виставка робіт навчальних закладів професійно-технічної освіти (Львівський професійний ліцей побутового обслуговування, Львівське вище професійне училище технологій та сервісу, Львівський коледж легкої промисловості КНУТтД, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти).

Місце проведення:  Львівський Палац мистецтв, І поверх

Виставка-продаж кулінарних, кондитерських виробів (Львівське вище

професійне училище ресторанного сервісу та туризму).

Місце проведення:  кафе, галерея Львівського Палацу мистецтв