Виконавчий комітет затвердив зміни до бюджету м. Львова на 2017 рік

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік. Прийняті фінансові рішення будуть розглянуті завтра на сесії Львівської міської ради.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Пропонуємо виділити додаткового 1 млн. грн. управлінню охорони здоров’я для розрахунку за пільгові медикаменти. Також пропоную виділити додатково для бюджету розвитку 10 млн. грн. і їх віддати ЛК «АТП № 1» для розрахунку за отримані автобуси», - розповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Відповідно було прийнято рішення «Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова».

«Завтра ми виносимо на розгляд сесії проект ухвали про зміни, які ми вносимо у перелік видатків, які фінансуються з бюджету розвитку. Це є технічні зміни, пропозиції яких подали головні розпорядники коштів. Також є зміни, які стосуються будівництва школи в м. Брюховичі. На ці роботи додатково додаємо 3 млн. грн. Також пропонуємо дофінансувати наші комунальні підприємства «АТП № 1» і ЛКП «Львівелектротранс» для виплати заробітної плати, оскільки ви знаєте, що багато водіїв звільняється і їдуть на заробітки закордон. Передбачено виділити 3 млн. грн. для ЛК «АТП № 1» і 5 млн. грн. для ЛКП «Львівелектротранс», - розповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку.