У «Розумному мікрорайоні» на зупинці нового типу з підсвіткою та підключенням до Wi-Fi встановлять світлодіодний екран

  • 06.12.2017, 15:34
  • Романа Куць
Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про надання дочірньому підприємству «БігБорд» дозволів на розміщення «сіті-лайтів» на вул. Личаківській, 113; вул. Науковій, 7-А; вул. Науковій, 29; вул. Науковій, 35-А та вул. Науковій, 51.

«Вздовж по вул. Науковій будуть встановлені зупинки нового типу: 5-метрові, з підсвіткою та підключенням до Wi-Fi. Такі зупинки будуть встановлені у межах реалізації проекту «Розумний мікрорайон». На одній з цих зупинок вперше буде розміщено світлодіодний екран. Ми спробуємо і подивимось, як цей екран працюватиме, а пізніше, можливо, такі встановимо й на інших зупинках. Ці зупинки облаштовують на кошти інвестора, відповідно з міського бюджету коштів не витрачається. Ці павільйони є дуже дорогі, але є компанія, яка це фінансує, і є розуміння цієї компанії», - зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

«Ми провели перемовини з цією компанії і дали розуміння, що інвестувати у Львів – дуже вигідно. Інвестори погодилися на такий експеримент і ми подивимося, як це буде працювати. Якщо Львів і надалі показуватиме динаміку розвитку, то компанія готова і більше вкладати коштів у місто», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.