Виконавчий комітет затвердив рішення про зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік

• 20.07.2018, 12:08
  • Ганна П’єх
Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік».

фото: Олександр Мазуренко

«Крім змін, які включені у проект рішення, додатково пропонуємо включити ще такі доповнення:

• збільшити видатки управлінню соціального захисту у сумі 40 тис. грн за рахунок зменшення видатків управління освіти, у рамках виконання Програм національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017−2020 роки;
  • здійснити перерозподіл видатків управлінню культури у сумі 59 тис. грн, у рамках Програми розвитку кінематографії у м. Львові;
  • за пропозицією Галицької адміністрації пропонується виділити додаткові кошти у сумі 51 тис. 144 грн. на виконання рішень судів, за рахунок відповідного зменшення видатків виконавчому комітету", — доповіла в.о. директора департаменту фінансової політики ЛМР Наталя Стариченко.