Виконавчий комітет затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік

• 13.12.2019, 13:24
  • Ганна П’єх
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР було затверджено рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік».

фото: Олександр Мазуренко

«Відповідно до розпорядження ЛОДА, для міста Львова передбачена субвенція з державного бюджету 2 млн 657 тис грн. Це, зокрема, для учасників АТО — 2 млн. 226 тис. грн., і на забезпечення житлом дітей-сиріт і для дітей позбавлених батьківського піклування 431 тис. грн.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, зменшується обсяг субвенції для м. Винники і смт Брюховичі на 23 млн. грн, відповідно нам треба відкоригувати наш бюджет.

За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується провести перерозподіл видатків міського бюджету. Зокрема управлінню соціального захисту збільшити видатки на суму 706 тис. грн на оплату праці працівників закладів соцзахисту — це центр надання послуг учасникам АТО, центр обліку і нічного перебування бездомних, центр підтримки осіб з числа дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування.

За рахунок економії коштів пропонується збільшити видатки департаменту економічного розвитку на 125 тис. грн на Програму розвитку стартап культури підприємництва у м. Львові.

Також пропонується збільшити видатки управлінню «Секретаріат ради» на суму 286 тис. грн та Личаківській РА на 67 тис. грн.

А також департаменту з питань поводження з відходами збільшити видатки на 1,3 млн грн на відшкодування ЛМКП «Львівводоканал» вартості за надані послуги населенню, яке проживає в зоні впливу Грибовицького сміттєзвалища", — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.