Після годинного обговорення депутати не підтримали зміни до розподілу коштів бюджету розвитку: засідання сесії закрили

• 13.02.2020, 16:59
  • Ганна П’єх
Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати не підтримали ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2020 рік». Після годинного обговорення «за» проголосував лише 31 депутат. Засідання сесії оголосили закритим.

Як пояснила директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, ухвалою було передбачено збільшити видатки бюджету розвитку на 165 млн грн.

«Це приблизно 55 млн грн на гуманітарну сферу — перехідні об’єкти, співфінансування мікропроектів та інші об’єкти, які необхідно брати в роботу. Додатково ми передбачали 24 млн грн районним адміністраціям — по 4 млн на кожен район. І, відповідно, передбачали кошти на придбання лічильників по лізингу для „Львівводоканал“ тощо», — розповіла Ірина Кулинич.