Міськрада звернеться до органів державної влади щодо невиплати заробітної плати колишнім працівникам ЛАЗу

• 05.03.2020, 16:08
  • Пресслужба ЛМР
Львівська міська рада підтримала електронну петицію «Захист прав працівників холдингу ЛАЗ!». Відтак, міський департамент економічного розвитку упродовж місяця повинен розробити та затвердити дорожню карту реалізації петиції, а також скерувати її на розгляд постійній комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва. Як підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий, це питання — надзвичайно важливе.

За словами директорки юридичного департаменту, відповідно до рішень судів міста Львова, які набрали законної сили, ТзОВ «Львівський автобусний завод» заборгувало колишнім працівникам 10 мільйонів гривень, а ТзОВ «Сіті Транспорт Груп» — 3 мільйони гривень. Відтак, іще на попередньому пленарному засіданні сесії рада підтримала звернення до президента України, з проханням втрутитись у цю ситуацію.

«У зв’язку з невиконанням добровільно цих судових рішень, є відкриті кримінальні провадження, проте Державна виконавча служба, станом на сьогодні, не має можливості стягнути кошти та виплатити зарплату працівникам, а реалізація майна неможлива, оскільки об’єкти на території ЛАЗу перебувають в іпотеках у різних банках. Також Львівська міська рада, наскільки може, активно здійснює заходи, задля повернення місту колишньої будівлі монастиря, яка знаходиться на території заводу і є в стані занепаду. Пропонуємо підтримати цю петицію, скерувати всі відповідні звернення та здійснити всі необхідні заходи у межах наших повноважень», — зазначила посадовиця мерія.

Так, автор петиції звернувся до міської ради з проханням:

1. Провести інвентаризацію всього рухомого та нерухомого майна, що знаходиться на території ЛАЗу, яка є міською територією.

2. Звернутися до Львівської обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України, щодо взяття на особистий контроль вирішення питання погашення боргів із заробітної плати перед колишніми працівниками холдингу «ЛАЗ».

«Питання важливе, тож пропоную, щоб ми всі проголосували. Однозначно, що цю петицію треба підтримувати», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, що петицію під назвою «Захист прав працівників холдингу ЛАЗ!» зареєстрували в Єдиній системі місцевих петицій 9 грудня минулого року. Її автором є Бондін Дмитрій Володимирович. Уже через тиждень петиція набрала 500 голосів на підтримку, необхідних для розгляду на засіданні сесії.