Виконавчий комітет вніс зміни до бюджету та підтримав виділення коштів з резервного фонду

• 03.04.2020, 12:26
  • Ганна П’єх
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету Львова на 2020 рік, та про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету.

фото: Роман Балук

Рішення «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2020 рік», передбачено виділити 348,9 тис. грн для закупівлі засобів індивідуального захисту для працівників управління соціального захисту, та підпорядкованих їм установ.

Натомість рішення про виділенні коштів з резервного фонду міського бюджету передбачено виділити коши на ремонт підпірно-огороджувальної сітки і елементів житлового будинку.

«Пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету 884 тис грн на проведення робіт з виведення з аварійного стану підпірно-огороджувальної сітки у дворі будинків на вул. І. Франка, 40−42.

А також виділити 499,8 тис грн для проведення робіт з виведення з аварійного стану елементів житлового будинку № 26 на вул. Винниченка", — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.