Мерія розробила правила роботи служб доставки на час карантину
13 квітня 2020, 16:42
Галина Пелих
Міська комісія з питань ТЕБ і НС затвердила протокол роботи служб доставки Львова під час карантину. Про це сьогодні на брифінгу розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові

З нормами протоколу можна ознайомитись нижче.
відео Андрій Андрух